00days
00hours
00minutes
00seconds

Pro účastníky kongresu

Máme za sebou patnáct ročníků ALTRON kongresu a pro ten letošní jsme opět připravili důležité informace, které vám pomohou v lepší orientací před kongresem i v jeho průběhu.

O hladu nezůstanete

ALTRON kongres bude dlouhý a přinese řadu zajímavých novinek a témat. Při přednáškách a testování technologií určitě každému vyhládne. Ale nebojte, bude o Vás dobře postaráno. Od rána až do noci bude k dispozici kompletní občerstvení. Teplé, studené, dietní i kalorické, stačí si jen vybrat. A myslíme i na ty, kteří nemohou například lepek nebo laktózu. Stačí nám dát vědět e-mailem na marketing(at)altron.net a zařídíme vám speciální stravu přesně na míru.

Dodáme vám energii

Energii potřebují dodat nejen naše těla, ale i zařízení, bez kterých se už dnes neobejdeme. V lounge zónách pro vás budou připraveny zásuvky pro vaše elektronické miláčky. Pokud budete mít otázky nebo budete potřebovat radu, naše hostesky vám rády pomohou.

Pracovní částí to nekončí

Náročný program celého pracovního dne vám, kromě zajímavého obsahu, zkusíme zpříjemnit hezkými kulturními zážitky, které budou celý kongres doprovázet. Ať už se jedná o samotné expozice galerie nebo doplňkové aktivity, které vás na chvíli odpoutají od světa techniky a technologií.

Něco vás trápí nebo potřebujete informaci?

Ať už před začátkem kongresu nebo v jeho průběhu jsme tady pro vás. Vaše dotazy, náměty, stesky i pochvaly uvítáme elektronicky na e-mailu marketing(at)altron.net. Přímo při konání akce si můžete odchytit některou z našich hostesek, kolegyň nebo kolegů, kteří vám rádi pomohou.

Kde nás najdete?

Centrum současného umění DOX

Poupětova 1
170 00 Praha 7 – Holešovice


Jaká je nejlepší cesta na kongres?

  • Autem
    Svůj vůz můžete zaparkovat v placených zónách bočních ulic Přístavní, Dělnická nebo Osadní. Případně lze využít parkoviště v ulici Jateční (zadní strana Holešovické tržnice). Do místa konání kongresu je to přibližně 500 metrů. Pro mimopražské návštěvníky doporučujeme využít některé ze záchytných parkovišť u metra linky B nebo C a následně cestovat MHD do zastávky Vltavská nebo Palmovka. Odsud již jen pár zastávek tramvají.
  • MHD
    Tramvajové linky číslo 6, 12, 17, 54 – Ortenovo náměstí.